Polityka cookies

Szanujemy Twoją prywatność

Używane przez nas plik cookie umożliwiają prawidłowe funkcjonowanie naszej strony i ciągłe ulepszanie oferowanych usług. Zawsze jednak możesz ograniczyć ich działanie. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.

Akceptuję Ustawienia Nie akceptuję

Więcej informacji.

Wykwalifikowany Technik Usług Fryzjerskich na Lubelszczyźnie

Oferta

W ramach projektu uczestnicy  zostaną objęci wsparciem:

1)      Szkolenia branżowe

2)      Płatny staż zawodowy

 

 

Specjalistyczne szkolenia branżowe dla uczniów kierunku Technik Usług Fryzjerskich:

·      Szkolenia zawodowe rekomendowane przez Schwarzkopf Proffessional: 120 h/gr

Ścieżka szkoleniowa Schwarzkopf Proffessional w ramach ogólnoświatowego ASK Academy składa się z modułów: Essential (36h), Advanced (40h), Expert (44h).

ramowy program: koloryzacja, stylizacja, pielęgnacja, kreatywność, strzyżenie, fryzury damskie i męskie.

·      Szkolenie biznesowe „Super stylista”: 16h/ gr

ramowy program: fryzjer odnoszący sukces, produktywność i jak ją ocenić, profesjonalna sprzedaż, portfolio, rekomendacje, stawianie sobie celów, merchandising, zwiększenia sprzedaży, jak dotrzeć do nowych klientów.

·         Szkolenie psychologiczne „Psychologia obsługi klienta”: 16h/ gr

ramowy program: kształtowanie właściwych postaw w obsłudze klienta, komunikacja w procesie obsługi, typy klientów, doskonalenie technik sprzedaży i prezentacji, ustalanie profilu klienta, klienci różnych płci/ grup wiekowych.

 

Staże zawodowe:

  • Na czas odbywania stażu zostanie sporządzona umowa trójstronna między TEB Edukacja sp. z o.o., przedsiębiorcą i uczestnikiem projektu. Umowa określa ilość godzin stażu, okres i miejsce jego realizacji, wynagrodzenie stażysty, a także zobowiązanie do wyznaczenia opiekuna stażu po stronie podmiotu przyjmującego na staż. Zostanie opracowany program stażu.
  • Stażysta otrzyma stypendium stażowe w wysokości 1 834,77 zł brutto za realizację stażu w wymiarze 150 godzin zegarowych.
    •